חנות פרחים רמת גן, בני ברק

באליזר מספקת זרי פרחים, סידורי פרחים, סחלבים ועציצים באיכות הכי טובה ובשירות ללא תחרות.
מרכז ההפצה לאזור רמת גן, בני ברק נמצא ברחוב מבוא הפודים 3, רמת גן
נ.ב. במרכז ההפצה אין תצוגה של פרחים.

לקריאת חוות הדעת המצוינות עלינו יש להקליק על הקישור הבא:   Google My Business

ברמת גן ובני ברק יש כעשר חנויות פרחים. רובן חנויות פרחים שכונתיות קטנות וחלקן שייכות לרשתות של חנויות פרחים. מודל העבודה של חנויות הפרחים ברמת גן מבוסס על רכישת פרחים מהסיטונאי, הכנת זרי פרחים לתצוגה, ומכירת הפרחים ללקוחות שנכנסים לחנות. במודל זה, הפרחים נמצאים בחנות במשך 1-3 ימים ולכן אינם הכי טריים בזמן המכירה. מה גם שברוב חנויות הפרחים אין מקררים כך שהפרחים מתבלים בצורה מהירה יותר.
מודל העבודה של באליזר שונה. אנחנו מכינים את הזרים אצל סיטונאי הפרחים הגדול בישראל ומשם שולחים את הפרחים למרכזי הפצה בערים השונות. למודל זה יש יתרונות רבים: מבחר פרחים עצום, הפרחים טריים שנקטפו באותו היום, הפרחים לא מתיישנים במדפי התצוגה, ובגלל שהבלאי נמוך - המחירים שלנו תחרותיים ואטרקטיביים.
בנוסף, באליזר היא חנות הפרחים היחידה ברמת גן שמציגה קטלוג פרחים מפורט שמכיל מפרט מלא של הרכב זרי וסידורי הפרחים, הסחלבים והעציצים. כמו כן, לכל זר פרחים יש תמונה אותנטית ולא "תמונה להמחשה בלבד". לבסוף, באליזר היא חנות הפרחים היחידה ברמת גן ובני ברק ששולחת תמונת מסירה כך שהמזמין רואה איזה זר פרחים נשלח בשמו וגם שהפרחים הגיעו ליעדם.
מאידך, לשיטת עבודה זו חסרון אחד, לא ניתן לשלוח זר פרחים "מעכשיו לעכשיו" קרי, נדרש זמן לגשת לסיטונאי, לבחור את הפרחים הטובים ביותר (לעיתים לחכות למשאית עם הפרחים שנמצאת בדרך לסיטונאי), להכין את הזר ולשלוח אותו למרכז ההפצה ברמת גן ומשם למקבל.