איך אומרים "I Love U" בשפת הפרחים

אחת הדרכים המקובלות להביע את אהבתכם היא באמצאות משלוחי פרחים של זרי פרחים שמעבירים מסר של אהבה ותשוקה עזה. השימוש בפרחים כאמצעי להביע אהבה קיים כבר מאות שנים והוא מושרש עמוק התרבויות השונות. מעבר לכך, בכל תרבות נוצרו מוסכמות של שימוש בפרחים מסוימים ובצבעים ספציפיים לסוגי מסרים שונים. החידוש של השנים האחרונות הוא לא בתחום סוגי הפרחים והצבעים להעברת מסרים אלא בהנגשת שירותים של משלוחי פרחים באינטרנט שמפשטים ומקילים על תהליכי הזמנת משלוחי פרחים.

כל הדרכים מובילות את הפרחים שלך לאהובה שלך
בעשור האחרון אנו עדים לחדירה של טכנולוגית האינטרנט לתחום המסחר האלקטרוני. כבר לא צריכים לאתר חנויות פרחים שקרובות ליעד המשלוח ו/או להגיע בכוחות עצמנו לחנות פרחים שכונתית על מנת לבצע הזמנת משלוחי פרחים. אפילו לא צריך להרים טלפון לחנות הפרחים החביבה והוותיקה שאנו מכירים, אלא פשוט נדרש לפתוח את המחשב, לבחור זר פרחים שמוצא חן בעינינו ובלחיצת כפתור ההזמנה יוצאת לדרך. בעידן המסחר האלקטרוני, אין צורך לדבר עם אף אחד, או להסביר מה אנו רוצים. גם לא צריכים לשמוע הסברים ארוכים ומתישים למה ורדים עדיפים על ציפורנים, או להפך.

זרי פרחים להבעת אהבה
שלושה פרמטרים משפיעים על המסר שזר פרחים מעביר: צבע, סוג הפרחים וגודל הזר. להבעת אהבה מקובל בתרבות המערבית לשלוח פרחים בצבע אדום או ורוד. הצבע האדום-בורדו מסמל אהבה עזה ותשוקה. צבע זה הוא צבע הדם שמסמל איחוד של "ברית דם". לעומת האדום, הצבע הוורוד מסמל אהבה רומנטית עם כוונות טהורות.
ביחס לסוג הפרחים, הוורד הוא הפרח האולטימטיבי להבעת אהבה. וככול שפקע הוורד גדול יותר, כך הרושם עז יותר. לכן מומלץ לשלוח זר ורדים גדולות ויפות עם ירק נלווה. מצד שני, מאחר ומחיר הוורדים גבוה, לעיתים מסדרים זר עם פחות ורדים ויותר פרחים זולים במטרה להוריד את עלות הזר. במקרה זה, האפשר להשתמש בציפורנים כפרחים נלווים זולים יותר. פרח נוסף שמתאים לזרי אהבה הוא הלילית הוורודה. ליליות מסמלות אצילות והצבע הוורוד מסמל רומנטיות ולכן המסר הוא של אהבה אצילית.
הפרמטר השלישי הוא גודל זר הפרחים ובמקרה זה הגודל כן קובע. ככול שהזר מכיל יותר פרחים מרכזיים (ורדים או ליליות) כך המסר של "אני שולח זר פרחים מושקע" חזק יותר שמבטא אהבה חזקה יותר.

לבסוף, חשוב להוסיף אגרת ברכה מיוחדת עם איור של "I Love U" כתוספת לזר הפרחים עם דברי ברכה מפרגנים, מושקעים שמביעים אהבה וזוגיות.

זר פרחים תשוקת האהבה