אודות באליזר

בא לי זר משלוחי פרחים בע"מ (Baiizer Flowers Delivery Ltd) הינה רשת חנויות פרחים מקוונת שמציעה ללקוחותיה רמת שירות בסטנדרט אמריקאי, במחיר הוגן תוך שימת דגש על חדשנות וזאת במטרה להגדיל את שביעות רצון לקוחותיה. על מנת לתת שירות משלוחי פרחים איכותי, אמין והוגן באליזר נקטה בצעדים הבאים:

  • תכנון מקצועי של זרי הפרחים – כל זרי הפרחים של באליזר עוצבו ע"י צופית רוזן שהינה מעצבת פרחים מוסמכת בעלת דיפלומה בינלאומית (N.D.S.F.) שמשמשת כבוחנת ושופטת מטעם האגודה הבריטית לשזירת פרחים, ושהייתה בעבר מנהלת בית ספר לשזירה.
  • תמונה לכל זר בכל גודל – באליזר הינו האתר היחיד בארץ שמציג תמונה איכותית וגדולה של כל זר בכל מידה בניגוד למרבית האתרים בארץ שמציגים תמונה אחת ובאותיות הקטנות מציינים שהיא משקפת זר "בינוני" (או "גדול").
  • פירוט הרכב הזר – באליזר חושבת שהלקוח צריך לדעת מה הוא קונה (ולא חתול בשק), למרות ששקיפות זו מקשה על החנות לספק את מה שיש לה במלאי שלא בהכרח תואם את מה שהלקוחות קנו. (כאשר אין פירוט ניתן לספק פרח זמין וזול וללקוח אין אפשרות לבדוק מה ההרכב של זר הפרחים).
  • עזרה בבחירת הזר המתאים ביותר – בנוסף לאפשרות לבחור זר פרחים לפי מחיר, לפי אירוע (יום הולדת, יום נישואין וכו') או לפי צבע, באליזר הינה החנות היחידה שמאפשרת לבחור לפי מסר רגשי כגון זר שמבטא אהבה, ידידות, תשוקה, פרידה, אמפטיה...
  • תהליך רכישה קצר וידידותי – האתר מבוסס על הטכנולוגיות המתקדמות בעולם שמאפשרות לבצע רכישה במינימום זמן. לדוגמה, תהליך התשלום שברוב האתרים מתבצע ב- 3-4 שלבים שונים מתבצע באתר בשלב אחד בלבד.
  • בנק נקודות ההטבה שלך – באליזר מתגמלת את לקוחותיה בנקודות שניתנות להמרה תמורת הנחות במוצרים. לקוחות שלוקחים חלק פעיל באתר כגון "חבר מביא חבר", כתיבת "חוות דעת על מוצר", שליחת "המלצה על מוצר לחבר" צוברים נקודות הטבה שבאמצעותם נהנים מהנחות משמעותיות באתר.
  • אישור מסירה עם תמונה – לקוח שמזמין משלוח פרחים או עציצים, מקבל אישור מסירה עם תמונה של הנמען בזמן מסירת הפרחים/עציץ. בצורה זו באליזר מיישמת מדיניות WYSIWYG קרי, "מה שרואים בתמונת זר הפרחים באתר, זה מה שמקבלים ורואים בתמונת מסירת הפרחים לנמען". בנוסף, לתמונה יש ערך מוסף כי היא גורמת למקבל להרגיש שמחה, סיפוק והנאה.

 תמונה לדוגמה של מסירת זר פרחים:

תמונת אישור מסירת זר פרחים לנמען

אנו מקווים שהאתר מספק לכם חווית קנייה נעימה, הוגנת ומקצועית. אנו משקיעים בצילום תמונות איכותיות וגדולות, אנו מציעים מוצרים למגוון רחב של צרכים יחד עם גלריה של אגרות ברכה בעיצוב ייחודי ובלעדי. וזאת במטרה שלקוחותינו יוכלו לראות ולדעת בדיוק מה הם רוכשים ויוכלו לשוטט באתר כאילו זו הייתה חנות פרחים אמיתית.

 

נשמח לעמוד לשירותכם במוקד הטלפוני: 1-700-55-22-52 (למתקשרים מחו"ל 972-3-7442544+)

בימים א'-ה' בשעות 09:00-18:00
בימי ו' וערבי חג בשעות: 09:00-14:00


חשוב!  עד 10% הנחה לחברי המועדון בהמרת נקודות ההטבה לחברי המועדון.